Prom z Nice do Bastia

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

 • 2 przejazdów tygodniowo
  5 h
  Sprawdź cenę

Nicea do Bastia trasa promowa laczy Francja z Korsyka i jest obecnie obslugiwana przez Corsica-Sardinia Ferries i Moby Lines. Oprócz porównania cen i czasu dla Nicea do Bastia, pokazemy Ci równiez wyniki dla Marsylii do Bastia i Toulon do Bastia aby pomóc Ci dostac sie z Francja do Korsyka w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Nicea do Bastia z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Nicea. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Nicea - Bastia

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Nicea - Bastia, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Bastia

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Nicea do Bastia. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Nicea do Bastia, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Nicea do Bastia

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Nicea do Bastia. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Nicea do Bastia jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Nicea do Bastia.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Nicea do Bastia jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Alternatywne trasy

Opinie

 • 23 Jul 2019
  Miły czas na morzu
  • Za wcześnie jest zamykana część samoobsługowa zakupu posiłków. Podróż rozpocząłem o 14.00, a posiłek chciałem zjeść ok. 16.00, a tam właśnie uzyskałem wiadomość, że do końca rejsu ta część z ciepłymi posiłkami i sałatkami nie będzie otwarta. Proponuję wydłużyć godziny otwarcia co najmniej do 17.00

   Opinia dodana przez ARKADIUSZ

 • 15 Aug 2016
  Bez wątpienia - polecam !!!
  • Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Bardzo profesjonalnie. Urokliwa przeprawa.

   Opinia dodana przez Paweł

 • 16 May 2013
  udana podróź
  • sympatyczna załoga i miły czas spędzony na pokładzie

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi