Promy New York Water Taxi

Promy New York Water Taxi
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

New York Water Taxi - trasy

New York Water Taxi oferuje przeprawy żółtymi wodnymi taksówkami/ łódkami w Nowym Jorku po rzece Hudson i po cieśninie East River. Dzięki nim dopłyniesz na Manhattan lub do muzeum upamiętniającego atak terrorystyczny na World Trade Centre 9/11 Memorial Muzeum. Podczas rejsów z New York Water Taxi zobaczyć także most Brooklyn Bridge lub słynny wieżowiec Empire State Building. Z wodnych taksówek mogą korzystać wyłącznie piesi pasażerowie.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 30 minut przed odpłynięciem promu dla wszystkich pasażerów

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy New York Water Taxi- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z New York Water Taxi to czysta przyjemność

  New York Water Taxi - promy

  New York Water Taxi posiada flotę charakterystycznie żółtych promów rożnej wielkości, które mogą pomieścić od 60 do ponad 100 pasażerow.

  Przystanie dla New York Water Taxi/ All-Day Access Pass

  Całodniowy bilet All Day Access Pass daje ci możliwość zobaczenia największych atrakcji Nowego Jorku w nastepujacy sposib:

  • 90-minutowy rejs po rzece po calej trasie
  • rejs z zatrzymywaniem sie na 6 roznych przystaniach. Na tym samym bilecie można kilkakrotnie wsiać i wysiać w wybranych miejscach w ciągu jednego dnia i zobaczyć wybrane atrakcje Nowego Jorku.


   6 przystani dla All - day Access Pass dla New York Water Taxi:
  • Pier 79, W39th St
  • Christopher Street
  • Batter Park, Slip 6
  • Pier 11, Slip A
  • Pier 1 - DUMBO
  • Red Hook Dock, Van Brunt Street

  Podczas przejażdżki wodną taksówką po rzece Hudson można łatwo dotrzeć do następujących miejsc: Greenwich Village, Muzeum 9/11 upamiętniające atak terrorystyczny na World trade Centre w 11.09.2001, Wall Street, Empire State Building, skyline NYC i New Jersey oraz wiele innych. Rejs wodną taksówką do doskonała okazja do zrobienia super zdjęć na tle najpopularniejszego miasta na świecie.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi