Port Promowy Nessebar

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miasto Nessebar jest położone na zachodnim wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii blisko Burgas. Nesebar często zwany Perłą Morza Czarnego może poszczycić się pięknymi zabytkami, architekturą oraz bogatą historią. Historyczne centrum, leżące na malowniczym półwyspie, jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym na liście UNESCO. Warto tu odwiedzić jeden z licznych kościołów i cerkwi, np. cerkiew Jezusa Pantokratora lub Św. Zofii. Na północ od Nesebyr mieści się słynny kurort Słoneczny Brzeg zwany czasami Las Vegas Europy Wschodniej.

  • Port Promowy Nessebar
  • Port Promowy Nessebar
  • Port Promowy Nessebar

Terminal Promowy Nessebar/ Nesebyr

Przewoźnik Bulgaria Fast Ferry oferuje przeprawy promowe z Nesebar do Sozopol i Pomorie w Bułgarii.

Dojazd do portu Nessebar

Samochodem: trasa E87, która biegnie wzdłuż zachodniego wybrzeża Morza Czarnego. Terminal promowy Bulgaria Fast Ferry mieści się na południowym cyplu historycznego miasta Nesebyr.

Transport publiczny: do portu można dojechać autobusem lub taksówką .

Nessebar Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Bulgaria FastFerry

Fastferry Hydrofoils, Transport Harbour, Old Nessebar, Nessebar., 8230, Bulgaria

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi