Promy NEL Lines

 • Kup bilet na prom z NEL Lines do Grecji
  Kup bilet na prom z NEL Lines do Grecji

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo na Cyklady
  Podróżuj komfortowo na Cyklady

  Przeprawa z NEL Lines to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy na Cyklady i Wyspy Morza Egejskiego z AFerry.pl

Już wkrótce na Aferry.pl

NEL Lines - trasy

Przewoźnik NEL Lines oferuje przeprawy promowe przez Morze Egejskie miedzy licznymi wyspami greckimi, jak: Rodos, Kos, Lesbos, Chios, Syros, Limnos, Ikaria, Tinos oraz portami na głównym ladzie Grecji: Pireus i Saloniki.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Bilety na promy na Cyklady możesz kupić u innych przewoźników na Aferry.pl, m.in. na naszych stronach: Promy do Kos, Promy do Milos, Promy do Anafi lub Promy do Pireus.

Zobacz poniżej listę alternatywnych przewoźników i tras, które możesz wykorzystać, aby dopłynąć do wybranego miejsca. AFerry.pl oferuje szeroki wybór połączeń promowych, ze na pewno uda ci się znaleźć dobra alternatywę do promów NEL Lines.

NEL Lines - promy

Flota NEL Lines posiada flotę kilkunastu nowoczesnych statków w tym szybkie katamarany Aeolos Kenteris, Aeolos Kenteris I, Aeolos Kenteris II czy Panagia Thalassini . Na uwagę zasługuje tez prom Mitylene zwany często perła Morza Egejskiego. Na pokładach Nel Lines możemy spokojnie rozpocząć swój wakacyjny relaks. Do dyspozycji pasażerów są bary, restauracje, klimatyzowane kabiny i piękne widoki na morze.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Promy NEL Lines - Porty