Promy NEL Lines

Promy NEL Lines
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Już wkrótce na Aferry.pl

NEL Lines - trasy

Przewoźnik NEL Lines oferuje przeprawy promowe przez Morze Egejskie miedzy licznymi wyspami greckimi, jak: Rodos, Kos, Lesbos, Chios, Syros, Limnos, Ikaria, Tinos oraz portami na głównym ladzie Grecji: Pireus i Saloniki.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Bilety na promy na Cyklady możesz kupić u innych przewoźników na Aferry.pl, m.in. na naszych stronach: Promy do Kos, Promy do Milos, Promy do Anafi lub Promy do Pireus.

Zobacz poniżej listę alternatywnych przewoźników i tras, które możesz wykorzystać, aby dopłynąć do wybranego miejsca. AFerry.pl oferuje szeroki wybór połączeń promowych, ze na pewno uda ci się znaleźć dobra alternatywę do promów NEL Lines.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy NEL Lines- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z NEL Lines to czysta przyjemność

  NEL Lines - promy

  Flota NEL Lines posiada flotę kilkunastu nowoczesnych statków w tym szybkie katamarany Aeolos Kenteris, Aeolos Kenteris I, Aeolos Kenteris II czy Panagia Thalassini . Na uwagę zasługuje tez prom Mitylene zwany często perła Morza Egejskiego. Na pokładach Nel Lines możemy spokojnie rozpocząć swój wakacyjny relaks. Do dyspozycji pasażerów są bary, restauracje, klimatyzowane kabiny i piękne widoki na morze.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi