Prom z Naksos do Pireus

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 1
  5 h 25 min
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 1
  3 h 50 min
  Sprawdź cenę

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Naksos do Pireus

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Naksos do Pireus. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Naksos do Pireus jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Naksos do Pireus.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Naksos do Pireus jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 15 Jul 2018
  Fatalna obsługa
  • Podróżowałem o kulach,prawie zerowe zainteresowanie personelu,żadnej pomocy,porównując z innymi liniami kompletny brak profesjonalizmu

   Opinia dodana przez PAWEL BLASZCZYK

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi