Promy Navlib

Promy Navlib
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Navlib - trasy

Przewoźnik Navlib/ Navigazione Libera del Golfo to jeden z przewoźników promowych ofefujących połączenia promowe między Włochami i włoskimi wyspami Capri, Ponza i Tremiti. Dzieki AFerry możesz kupić bilet promowy na przeprawy przez Morze Tyrreńskie z portu w Neapolu do Capri. AFerry.pl ma zawsze tanie bilety oraz promocje na promy Navlib/ NLG. Przewoźnik obsługuje tylko pieszych pasażerow.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa jest co najmniej 20 minut przed odplynieciem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Navlib- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Navlib to czysta przyjemność

  Navlib/ NLG - promy.

  Flota Navlib składa się z 10 nowoczesnych statków wodolotów i 2 katamaranów, których wyposażenie zapewni ci najwyższy komfort podroży.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Navlib YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi