National Ferry Fortnight

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Przewoznicy promowi wraz z The Passenger Shipping Association przygotowuja sie do czwartego juz National Ferry Fortnight w Wielkiej Brytanii.

Co to jest National Ferry Fortnight?

National Ferry Fortnight od 2009 jest corocznym przedsięwzięciem PSA (The Passenger Shipping Association), brytyjskiej organizacji regulującej wszystkie interesy pasażerów i przewoźników promowych oraz rejsowych. Celem akcji, trwającej 2 tygodnie, jest intensywna promocja transportu promowego, który odgrywa ważną role w Wielkiej Brytanii. Członkowie PSA, czyli liczni przewoźnicy promowi obsługujący trasy promowe na Wyspy Brytyjskie, będą przyciągać uwagę zarówno klientów, jak i mediów na zalety podroży promowej . Podczas kampanii promowej możemy spodziewać się licznych ofert specjalnych na bilety promowe na trasy do/ z Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii. Promocje te będą przestawiane na stronach AFerry.pl.

Śledź oferty specjalne na stronach Aferry.pl i oszczędzaj na rodzinnych podróżach promem!

Co nowego w National Ferry Fortnight w 2016?

W tym roku festiwal odbywa się wcześniej niż w maju, bo w pierwszej połowie marca. Ideą jest przedstawienie przeprawy promowej jako tańszej alternatywy dla podróżujących rodzin. Akcja promowa zakończy się na tydzień przed Wielkanocą, wiec jest szansa na chwycenie dobrych ofert na świąteczne podróże, majówki i lato. Dla wielu Polaków mieszkających na Wyspach będzie to okazja dla kupienia tanich biletów na przeprawy przez Kanał La Manche. Wiecej cennych porad o podrozach promem w naszym Poradniku Pasażera