Promy MyFerryLink

Promy My Ferry Link
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Operator MyFerryLink zakończył swoją działalność 1.07.2015. Nie martw się. Bilet na prom Dover - Calais możesz kupić z alternatywnym przewoźnikiem DFDS Seaways lub P&O Ferries, korzystając z naszej wyszukiwarki powyżej.

MyFerryLink - trasy

MyFerryLink to nowy przewoźnik na Kanale La Manche. Operator został utworzony przez Eurotunnel w 2012 roku i obsługuje pasażerów promowych na promach My Ferry Link. Linia promowa zapewnia regularne połączenia między Francją i Anglią. Dzięki licznym promocjom na Aferry.pl kupisz tani bilet na przeprawy promowe z My Ferry Link na popularnej trasie z Dover do Calais.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 1 godzine przed odplywem promu dla wszystkich pasazerow.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy My Ferry Link- Trasy

  Oferty Specjalne

   MyFerryLink - promy

   My Ferry Link posiada w swojej flocie 4 nowoczesne statki, które sa nazwane ku pamięci sławnych francuskich artystów: Rodin, Berlioz, Renoir i Cézanne. Promy maja stylowe wnętrze, sklepy, restauracje i bary. Przez duże panoramiczne okna można podziwiać " Białe klify w Dover".


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Opinie

   • 20 Feb 2020
    Szczęśliwy
    • Super

     Opinia dodana przez Andrzej

   • 21 Apr 2019
    Krzyś
    • Wszystko oki

     Opinia dodana przez Anon

   • 13 Oct 2016
    Wszystko ok
    • Wszystko ok

     Opinia dodana przez Rafal

   • 10 May 2015
    Rewelacyjnie!!!!
    • Bardzo mila i profesjonalna obsluga , szybka i dobrze zorganizowana odprawa!!! Podroz przebiegla bardzo pomyslnie !!! Polecam !!!

     Opinia dodana przez Anon

   • 24 Apr 2015
    Polecam
    • Polecam, tani szybko, częste rejsy , dogodne godziny

     Opinia dodana przez Cezary

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi