Promy Montenegro Lines

Promy Montenegro Lines
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Montenegro Lines - trasy

Pasażerski i frachtowy przewoźnik promowy Montenegro Lines obsługuje połączenia przez Adriatyk między Włochami a Czarnogórą. Na AFerry.pl kupisz bilet na trasę z włoskich portów Ankona i Bari do portu Bar w Czarnogórze.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Report for check-in no later that 2 hours prior to scheduled departure. Passengers who do not comply with this condition shall lose their right to passage, cabin berth or carriage of their vehicle - with no refund. Passengers are to board the ship not later than 30 minutes before departure.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Montenegro Lines- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Montenegro Lines to czysta przyjemność

  Uwaga. Trasa Bar - Bari została zawieszona do Marca 2017.

  Montenegro Lines - promy

  Sveti Stefan i Sveti Stefan II to promy, na których pływają pasażerowie Montenegro Lines. Statki oferują przestrzenny hol, restauracje, bary i wiele innych usług.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Montenegro Lines YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi