Promy Montenegro Lines

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Montenegro Lines - trasy

Pasażerski i frachtowy przewoźnik promowy Montenegro Lines obsługuje połączenia przez Adriatyk między Włochami a Czarnogórą. Na AFerry.pl kupisz bilet na trasę z włoskich portów Ankona i Bari do portu Bar w Czarnogórze.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

  • Kup bilet na prom z Montenegro Lines
  • Bezpieczna rezerwacja
  • Podróżuj komfortowo

Uwaga. Trasa Bar - Bari została zawieszona do Marca 2017.

Montenegro Lines - promy

Sveti Stefan i Sveti Stefan II to promy, na których pływają pasażerowie Montenegro Lines. Statki oferują przestrzenny hol, restauracje, bary i wiele innych usług.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o odprawie

Report for check-in no later that 2 hours prior to scheduled departure. Passengers who do not comply with this condition shall lose their right to passage, cabin berth or carriage of their vehicle - with no refund. Passengers are to board the ship not later than 30 minutes before departure.

wideo

Promy Montenegro Lines YouTube wideo