Prom z Milos do Pireus

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 1
  2 h 55 min
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 1
  3 h 15 min
  Sprawdź cenę
 • 7 przejazdów tygodniowo
  3 h 35 min
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 1
  5 h
  Sprawdź cenę
 • Zante Ferries obsługuje przeprawy promowe na trasie Milos - Pireus
  4 przejazdów tygodniowo
  7 h 5 min
  Sprawdź cenę

Milos do Pireus trasa promowa laczy Cyklady z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 5 promowe:

 • Aegean Speed Lines
 • Aegeon Pelagos
 • Minoan Lines
 • Sea Jets
 • Zante Ferries

Zarezerwuj prom z Milos do Pireus z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Milos. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Milos - Pireus

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Milos - Pireus, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Pireus

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Milos do Pireus. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Milos do Pireus, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Milos do Pireus

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Milos do Pireus. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Milos do Pireus jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Milos do Pireus.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Milos do Pireus jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 08 Jul 2014
  polecam
  • Polecam Sea Jets ze względu na : 1. Stosunkowo krótki czas podroży (odległość ok 100Mm pokonuje w 2,5h), 2. Profesjonalna, sprawna, uprzejma obsługa (na ok 15 min przed dotarciem do portu-przystanku-Kapitan informuje o nazwie portu, do którego doplywa, w ten sposób łatwo się zorientować, gdzie jesteśmy), 3. Komunikaty w języku greckim i angielskim, 4. Komfortowe warunki podróży.

   Opinia dodana przez lidia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi