Port Promowy Miami

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miami to popularne miasto w USA położone na południowo - wschodnim brzegu Florydy nad Atlantykiem. Potocznie zwane stolicą Ameryki Łacińskiej z powodu dużej populacji hiszpańskojęzycznej. Jest to wielki ośrodek biznesu, finansów, kultury i rozrywki. Na turystów czeka tu wiele eventów, muzeów, plaż i szereg innych atrakcji, np. South Beach (dzielnica z licznymi klubami, zamożnymi rezydencjami, plaża) lub dzielnica Art Deco District. Miami przechodzi obecnie proces manhatanizacji, dzięki której w krajobrazie miasta pojawia się coraz więcej szklanych wieżowców.

  • Port Promowy Miami
  • Port Promowy Miami
  • Port Promowy Miami

Terminal Promowy Miami

Port Miami to największy na świecie port rejsowy zlokalizowany na wyspie Dodge. Z Terminalu F można popłynąć w dzienny (10h) lub nocny (6h) rejs do Resorts World Bimini na Bahamach. Dzienna przeprawa promowa obejmuje 3h pobyt w Resorts World Bimini na północnej wyspie Bimini (North Bimini).

Dojazd do portu Miami

Samochodem: łatwy dojazd do miasta autostradami I-95, a następnie ulicą 5th Street i przez most Port of Miami Bridge. Na przeciw terminalu znajduje się specjalny Parking Garage G, z którego kursuje darmowy autobus do terminalu Resorts World Bimini Superfast. Miami posiada bardzo rozbudowaną sieć transportu publicznego w tym autobusy (Metrobus), pociągi (Metrorail i TR-Rail).

Miami Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

FRS Caribbean

901 S America Way, Terminal "J", Miami, FL 33132, United States

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi