Port Promowy Melilla

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Kup bilety na promy do Maroko do Portu Melilla z Hiszpanii na AFerry.pl

Melilla to miasto będące eksklawą Hiszpanii, leżące na północnym wybrzeżu Maroko. W mieście dominuje architektura gotycka i modernistyczna. Warto zobaczyć okazały budynek z tego okresu na ulicy García Cabrelles lub przejść się promenadą do latarni morskiej. W atmosferze Melilli da się odczuć wielokulturowość Chrześcijan, Muzułmanów i Żydów. Na ulicach stoją liczne stragany z towarami z Maroka.

Zniżka Rezydenta

Jeśli jesteś rezydentem Ceuty lub Mellila i podróżujesz z Acciona Trasmediterránea, możesz skorzystać ze zniżki rezydenta i zaoszczędzić 50%. Pamiętaj, że na odprawie i podczas rezerwacji musisz przedstawić dowód tożsamości potwierdzający twój status rezydenta. Nie wywiązanie się z tego obowiązku unieważni bilet ze zniżką i będziesz musiał kupić nowy w porcie.

Melilla- Trasy

Terminal Promowy Melilla

Znany operator promowy Acciona zapewnia regularne przeprawy promowe z Melilli do hiszpańskich portów w Almerii i Malaga. Natomiast Naviera Armas obsługuje rejsy do Motril.

Dojazd do portu Melilla

Samochodem: trasa N15 z Nadoru. Terminal mieści się na ulicy Calle de Mulle Villanueva obok Placu Hiszpańskiego- Plaza de España.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 1 opini

Melilla Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

  • 21 Sep 2012
    Alternatywa dla samolotu (ale dla wytrwalych)
    • Podróż promem z Malagi do Melilli może być alternatywą dla samolotu- wychodzi korzystniej cenowo, ale jest to opcja dla ludzi młodych i odpornych na trudy podróży. W drodze do Melilli była wysoka fala i własciwie tylko ja dobrze znioslam podróz sposrod naszej 4-osobowej grupy. Podrózujacy do Maroka musza sie liczyc z tym, że dotarcie z Melilli do jakiegokolwiek wiekszego osrodka marokanskiego to kolejny problem. Sam prom jest jednak bardzo wygodny- dla podroznych dostepne sa dwa rodzaje foteli, mozna sie bez problemu przespac w trasie.

      Opinia dodana przez Zuzia