Port Promowy Melilla

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Melilla- Trasy

Melilla to miasto będące eksklawą Hiszpanii, leżące na północnym wybrzeżu Maroko. W mieście dominuje architektura gotycka i modernistyczna. Warto zobaczyć okazały budynek z tego okresu na ulicy García Cabrelles lub przejść się promenadą do latarni morskiej. W atmosferze Melilli da się odczuć wielokulturowość Chrześcijan, Muzułmanów i Żydów. Na ulicach stoją liczne stragany z towarami z Maroka.

Zniżka Rezydenta

Jeśli jesteś rezydentem Ceuty lub Mellila i podróżujesz z Acciona Trasmediterránea, możesz skorzystać ze zniżki rezydenta i zaoszczędzić 50%. Pamiętaj, że na odprawie i podczas rezerwacji musisz przedstawić dowód tożsamości potwierdzający twój status rezydenta. Nie wywiązanie się z tego obowiązku unieważni bilet ze zniżką i będziesz musiał kupić nowy w porcie.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Melilla
 • Port Promowy Melilla
 • Port Promowy Melilla

Terminal Promowy Melilla

Znany operator promowy Acciona zapewnia regularne przeprawy promowe z Melilli do hiszpańskich portów w Almerii i Malaga. Natomiast Naviera Armas obsługuje rejsy do Motril.

Dojazd do portu Melilla

Samochodem: trasa N15 z Nadoru. Terminal mieści się na ulicy Calle de Mulle Villanueva obok Placu Hiszpańskiego- Plaza de España.

Melilla Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Balearia

Edificio Estacion Maritima de Melilla, 52001, Melilla Ribera, Spain

Grandi Navi Veloci

Edificio Estacion Maritima de Melilla, 52001, Melilla Ribera, Spain

Naviera Armas

General Marina, 1, C.P. 52001, Morocco

Trasmediterranea

General Marina, 1, C.P. 52001, Marocco

Opinie

 • 21 Sep 2012
  Alternatywa dla samolotu (ale dla wytrwalych)
  • Podróż promem z Malagi do Melilli może być alternatywą dla samolotu- wychodzi korzystniej cenowo, ale jest to opcja dla ludzi młodych i odpornych na trudy podróży. W drodze do Melilli była wysoka fala i własciwie tylko ja dobrze znioslam podróz sposrod naszej 4-osobowej grupy. Podrózujacy do Maroka musza sie liczyc z tym, że dotarcie z Melilli do jakiegokolwiek wiekszego osrodka marokanskiego to kolejny problem. Sam prom jest jednak bardzo wygodny- dla podroznych dostepne sa dwa rodzaje foteli, mozna sie bez problemu przespac w trasie.

   Opinia dodana przez Zuzia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi