Port Promowy Melbourne

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Melbourne leży w południowo - wschodniej części Australii nad Zatoką Port Philip Bay w stanie Victoria. Jest to drugie najbardziej zaludnione miasto w tym kraju. Według jednego z rankingów Melbourne jest najlepszym miastem do życia na świecie i zarazem jednym z najdroższych. Możemy tu zobaczyć wiele znanych miejsc jak Park Melbourne, gdzie rozgrywany jest corocznie turniej tenisa - Australian Open. Budynek Wystawy Królewskiej i Ogrody Carlton zostały wpisane na listę UNESCO. W pobliżu miasta znajduje się też znana Wisząca Skała . Aby lepiej poznać malownicze widoki południowego wybrzeża Australii, warto wybrać się na przejażdżkę trasą Great Ocean Road lub udać się w rejs to Tasmanii.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Melbourne
  • Port Promowy Melbourne
  • Port Promowy Melbourne

Terminal Promowy w Port Melbourne

Z Station Pier, Waterfront Place w dzielnicy Port Melbourne można popłynąć na wyspę Tasmania z Spirit of Tasmania. Przeprawa promowa trwa 9h.

Dojazd do terminalu w Portu Melbourne

Samochodem: łatwy dojazd z centrum miasta. Terminal znajduje się na południowym wybrzeżu przy Beach St.

Pociągiem: linia tramwajowa nr 109 prowadzi do portu. Przystanek Beacon Cove/Light Rail mieści się ok. 350m od terminalu.

Melbourne Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Spirit of Tasmania

185 Bay Street, Port Melbourne VIC 3207, Australia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi