Promy Marmara Lines

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Promy Marmara Lines nie kursują od 2011

Marmara Lines - trasy

Marmara Lines należy do firmy Reca Group i jest jednym z najstarszych przewoźników promowych pływających między Włochami a Turcją. Ich 24-letnie doświadczenie zapewnia rzetelną obsługę i komfortową przeprawę z Ankony do Czesmy.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

  • Kup bilet na prom z Marmara Lines
  • Bezpieczna rezerwacja
  • Podróżuj komfortowo

Marmara Lines - sezonowy rozkład promów

  • Promy z Ankony do Czesmy
    Kiedy kursują? maj - wrzesień

Marmara Lines - promy

Pasażerowie Marmara Lines będą płynąć luksusowym rejsowym statkiem Cesme, na którym przeżyją niezapomniane chwile. Znajduje się tam specjalne "przedszkole dla dzieci", bary, restauracje, sale gier i wiele innych udogodnień, które z pewnością sam odkryjesz.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o odprawie

Wszyscy pasazerowie powinni stawic sie na stanowisku Marmara Lines co najmniej 3 godziny przed planowanym wyplynieciem z portu. Wszyscy pasazerowie musza posiadac potrzebne dokumenty do podrozy. W przypadku nie dostosowania sie do zalecanego czasu odprawy, pasazer starci mozliwosc wejscia na poklad.