Promy Marix Line

Promy Marix Line
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Marix Line - trasy

Przewoźnik Marix Line oferuje przeprawy promowe między wyspami (Amami, Tokunoshima, Okinawa, Kiusiu, Okinoerabu i Yoron) należącymi do archipelagu Wysp Południowo - Zachodnich, zwanych Riukiu lub Nansei w Japonii. Wyspy rozciągają się między Kiusiu a Tajwanem.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa promowa dla pieszych pasażerów rozpoczyna się co najmniej 30 min przed planowanym odpłynięciem promu, a co najmniej 2h przed dla pasażerów z pojazdami odpływających z Kagoshima. W przypadku innych portów odprawa dla pasażerów z pojazdami rozpoczyna się co najmniej 1h przed odpłynięciem promu.

Trasy:
42
Najkrótsze przejście:
Wadomari - Yoron
1 h 40 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy Marix Line- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Marix Line to czysta przyjemność

Marix Line - promy

Przewoźnik posiada 2 statki Queen Coral Plus oraz Queen Coral 8. Na pokładzie znajduje się restauracja, sklep, salon gier, przechowalnie bagażu. Turyści mogą podziwiać z promu piękne widoki na wody Pacyfiku i inne mniejsze japońskie wysepki.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Marix Line YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi