Promy Marix Line

 • Kup bilet na prom z Marix Line
  Kup bilet na prom z Marix Line

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z Marix Line to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy na rejs między japońskimi Wyspami Nansei

Marix Line - trasy

Przewoźnik Marix Line oferuje przeprawy promowe między wyspami (Amami, Tokunoshima, Okinawa, Kiusiu, Okinoerabu i Yoron) należącymi do archipelagu Wysp Południowo - Zachodnich, zwanych Riukiu lub Nansei w Japonii. Wyspy rozciągają się między Kiusiu a Tajwanem.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Marix Line - promy

Przewoźnik posiada 2 statki Queen Coral Plus oraz Queen Coral 8. Na pokładzie znajduje się restauracja, sklep, salon gier, przechowalnie bagażu. Turyści mogą podziwiać z promu piękne widoki na wody Pacyfiku i inne mniejsze japońskie wysepki.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Informacja o odprawie

Odprawa promowa dla pieszych pasażerów rozpoczyna się co najmniej 30 min przed planowanym odpłynięciem promu, a co najmniej 2h przed dla pasażerów z pojazdami odpływających z Kagoshima. W przypadku innych portów odprawa dla pasażerów z pojazdami rozpoczyna się co najmniej 1h przed odpłynięciem promu.

Promy Marix Line - Porty

wideo

Promy Marix Line YouTube wideo