Promy Marine Rouge

Promy Marine Rouge
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wkrótce na AFerry.pl

Marine Rouge - trasy

Przewoźnik Marine Rouge oferuje przeprawy promowe po Zatoce Yokohama na Wyspie Honsiu. Rejsy rozpoczynają się na Yamashita Park, Minatomirai MM21 Pier Pukarki Sanabashi oraz na Pier Aka Renga w Jokohama. Do wyboru mamy rejs z obiadem (Lunch Cruise - 90min.), rejs z zachodem słońca (Sunset Cruise -90 min.) oraz rejs z kolacją (Dinner Cruise -120 min).

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Marine Rouge- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Marine Rouge to czysta przyjemność

  Marine Rouge - promy

  Przewoźnik Marine Rouge posiada nowoczesne statki z restauracją i trasami słonecznymi, z których można podziwiać piękne widoki na Jokohamę.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi