Port Promowy Manila

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Manila to główne miasto wyspy Luzon oraz stolica Filipin. To popularna destynacja turystyczna w Azji znana obecnie z licznych centrów handlowych. Bogata historia Manila odzwierciedla się w zabytkowych budynkach, muzeach i pomnikach. Warto odwiedzić tutaj Intramuros - ruiny starego miasta wraz z katedra, Pałac Kokosowy - Coconut Palace - rezydencja wybudowana dla papieża Jana Pawła II podczas jego wizyty w 1981 lub inne liczne muzea. Po długim zwiedzaniu możemy zrelaksować się w Luneta/ Rizal Park, gdzie znajdziemy liczne restauracje i miejsca rozrywki (kina, planetarium, itp.). Port w Manila oferuje przeprawy promowe na inne filipińskie wyspy, np. na Cebu lub Negros.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Manila
  • Port Promowy Manila
  • Port Promowy Manila

Terminal Promowy Manila

Operator 2GoTravel oferuje połączenia promowe z Manila na wyspę Cebu, Negros, Bohol i Mindanao. Terminal znajduje się na PIER 15 EVA MACAPAGAL SUPER TERMINAL-HARBOUR CENTER 25TH ST. SOUTH HARBOR, PORT AREA, MANILA.

Dojazd do portu Manila/ SUPER TERMINAL-HARBOUR CENTER

Port w Manila znajduje się w zachodniej części miasta nad Zatoką Manilską na południu wyspy Luzon. Po mieście możesz poruszać się autobusem, metrem SRTS lub tradycyjnym filipińskim jeepney. Jest to kolorowy, amerykański, terenowy pojazd wojskowy, który wykorzystywany jest do przewozu ludzi.

Manila Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

2GO Travel

Boston Ticketing- ATI Inc, Pier 15 Eva Macapagal Super Terminal-Harbour Center,25th St. South Harbor, Manila, Philippines

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi