Promy Manche Iles Express

Promy Manche Iles Express
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Manche Iles Express - trasy

Przewoźnik Manche Iles Express zapewnia połączenia promowe z Francji na Wyspy Normandzkie, tj. Jersey, Guernsey, Alderney i Sark oraz przeprawy między tymi wyspami.

Manche Iles Express zabiera na pokład wyłącznie pieszych pasażerow


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Pasażerowie muszą zgłosić się do odprawy na minimum 1 godzinę przed odlotem. Każdy pasażer, w tym pasażerowie posiadający bilety, przyjeżdżający do odprawy na mniej niż 30 minut przed odlotem, może nie otrzymać zgody na wejście na pokład i nie będzie mógł odwołać się od MANCHE ILES EXPRESS. Pasażerowie, którym odmówiono wejścia na pokład z powodu późnego przyjazdu w celu odprawy, pozostaną odpowiedzialni za koszt taryfy. Podczas rezerwacji otrzymasz drugie potwierdzenie zawierające numer referencyjny Manche Iles Express. Prosimy o zabranie go ze sobą do procedury wyjazdu i przyjazdu, ponieważ bez odniesienia Manche Iles Express nie będzie można podróżować.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Manche Iles Express- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Manche Iles Express to czysta przyjemność

  Manche Iles Express - promy

  Manche Iles Express posiada 2 bardzo szybkie katamarany Marin-Marie oraz Victor Hugo. Podczas przeprawy można zrelaksować się w barze lub w wygodnych fotelach lotniczych.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Opinie

  • 13 Oct 2016
   Dielette - St Peter Port and St Peter Port - Dielette
   • Dogodne połączenie umożliwiające jednodniową wizytę na Guersney. Załoga interesuje się pasażerami podczas rejsu - niektórzy pasażerowie mają objawy choroby morskiej. Stan szyb wpływa negatywnie na możliwość podziwiania widoków z kabiny pasażerskiej. O kateringu na pokładzie nie wypowiadam się - nie korzystałem.

    Opinia dodana przez Anon

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi