Port promowy Malmo

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Malmo- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Malmö leży w południowo - zachodniej części Szwecji (Skania) nad cieśniną Öresund. Jest to bardzo duży i innowacyjny ośrodek nie tylko w Szwecji, ale i w całej Skandynawii zaliczany do globalnej metropolii. Podczas zwiedzania miasta natkniemy się na Kościół Św. Pietra w stylu gotyckim, lub synagogę w stylu secesyjnym, ale ogólnie krajobraz Malmo zdominowany jest przez nowoczesne budynki, np. arena, stadiony. Malmo gości co roku liczne wydarzenia sportowe i kulturalne.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Travemunde - Malmo
(Finnlines)
689 zł
  • Zarezerwowany : poniedziałek, 14 września 2020
  • Podróż: piątek, 9 października 2020 - sobota, 17 października 2020
  • Samochód osobowy + 4
  • Port promowy Malmo
  • Port promowy Malmo
  • Port promowy Malmo

Wjazd na most Öresund w Malmo

Przejazd mostem Öresund od strony Malmo odbywa się po dwupoziomowym moście. Górną częścią poruszają się samochody, a dolną pociągi. Öresund to najdłuższy w Europie most kolejowo - drogowy o długoś ok. 16km. Most jest częścią międzynarodowej trasy E20 przebiegającej w południowej części Malmo. Wjazd na most jest taki sam jak wjazd na płatną autostradę.

Terminal promowy w Malmo

Przewoźnik Finnlines oferuje przeprawy promowe z niemieckiego portu Travemunde do Malmö.

Malmo Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Oresundbron

Oresund Bridge, Malmö, Sweden

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi