Port Promowy Malaga

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Malaga- Trasy

Miasto Malaga leży na południu Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Malaga ma dużo do zaoferowania od zabytków historycznych jak Alcazaba lub Zamek Gibralfaro, przez resorty nadmorskie na Costa del Sol, po znakomita kuchnie na bazie owoców morza. To tutaj narodził się Pablo Picasso i Antonio Banderas. Dom Picassa znajduje się w Muzeum Sztuk Pięknych. Amatorzy mocnych wrażeń mogą zobaczyć corridę w tutejszej arenie. A bardziej aktywni turyści wybiorą się z pewnością w Góry Betyckie.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Malaga
  • Port Promowy Malaga
  • Port Promowy Malaga

Terminal Promowy Malaga

Terminal promowy leży w centrum miasta. Operator Acciona obsługuje stąd pasażerow płynących do Melilla, miasta hiszpańskiego na północnym wybrzeżu Maroka. Przeprawa promowa trwa około 3 godzin i 45 minut.

Dojazd do portu Malaga

Samochodem: autostrada E-15 biegnąca wzdłuż wybrzeża z Algeciras do Walencji przez Malagę. W Maladze kieruj się znakami do portu.

Autobusem: stacja kolejowa leży około 2 km od terminalu.

Malaga Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Balearia

Est. Marítima, Recinto del Puerto Local E-1, C.P. 29016, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima, Recinto del Puerto Local E-1, C.P. 29016, Spain

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi