Prom z Malagii do Melilla

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 6 przejazdów tygodniowo
  6 h 15 min
  Sprawdź cenę
 • 6 przejazdów tygodniowo
  6 h 1 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Malaga do Melilla to krajowa trasa promowa w Hiszpania, i jest obecnie obslugiwana przez Balearia i Trasmediterranea. Oprócz porównania cen i czasu dla Malaga do Melilla, pokazemy Ci równiez wyniki dla 5 alternatywnych tras promowych aby pomóc Ci podrózowac w obrebie Hiszpania w najlepszym czasie, za najlepsza cene:

 • Almeria do Melilla
 • Almeria do Nador
 • Motril do Al-Husajma
 • Motril do Mellila
 • Motril do Nador

Zarezerwuj prom z Malaga do Melilla z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Malaga. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Malaga - Melilla

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Malaga - Melilla, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Melilla

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Malaga do Melilla. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Malaga do Melilla, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Malaga do Melilla

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Malaga do Melilla

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Malaga do Melilla. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Malaga do Melilla jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Malaga do Melilla.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Malaga do Melilla jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 21 Sep 2012
  Alternatywa dla samolotu (ale dla wytrwalych)
  • Podróż promem z Malagi do Melilli może być alternatywą dla samolotu- wychodzi korzystniej cenowo, ale jest to opcja dla ludzi młodych i odpornych na trudy podróży. W drodze do Melilli była wysoka fala i własciwie tylko ja dobrze znioslam podróz sposrod naszej 4-osobowej grupy. Podrózujacy do Maroka musza sie liczyc z tym, że dotarcie z Melilli do jakiegokolwiek wiekszego osrodka marokanskiego to kolejny problem. Sam prom jest jednak bardzo wygodny- dla podroznych dostepne sa dwa rodzaje foteli, mozna sie bez problemu przespac w trasie.

   Opinia dodana przez Zuzia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi