Port Promowy Majorka

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Wyspa Majorka to największa hiszpańska wyspa spośród Balearów. W porównaniu do sąsiednich wysp wyróżnia ją górzysty krajobraz w zachodniej części. Każdy turysta odnajdzie tutaj swój własny raj na ziemi. Piękne plaże, urocze wioski nadmorskie, gaje cytrusowe, klasztory, ścieżki górskie z widokiem na morze i wiele innych bajecznych miejsc. Historyczne zabudowania można zobaczyć w Alcudii, gdzie są ruiny teatru rzymskiego lub w Plamie, pałac i katedrę zbudowaną w stylu arabskim. Plama, stolica wyspy słynie głownie z licznych atrakcji życia nocnego.

  • Port Promowy Majorka
  • Port Promowy Majorka
  • Port Promowy Majorka

Terminale Promowe na Majorce

Na Majorkę idzie dotrzeć drogą morską z Hiszpanii oraz z innych Wysp Balearskich do portu Alcudia na północy oraz do portu Palma na południu.

Dojazd do portów Alcudia i Palma na Majorce

Samochodem: oba porty połączone są autostradą MA-13( 60 km), dodatkowo trasa MA-15 łączy również te dwa porty przez miasto Manacor.

Autobusem: do portów bez problemu dojedzie się też autobusem z Alcudii, Manacoru i Palmy lub korzystając z miejskich autobusów w obrębie Alcudii i Palmy.

Majorca Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi