Port Promowy Mahon

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Mahon- Trasy

Miasto Mahon to stolica hiszpańskiej wyspy Minorki leżącej na Morzu Śródziemnym w archipelagu Wysp Balearskich. Warto zwiedzić tutaj zabytkowe stare miasto i udać się na jedną z urokliwych plaż. Mahon jak i cala Minorka jest popularna wśród rodzin z dziećmi, które licznie przybywają na wyspę, aby wypocząć.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Mahon
  • Port Promowy Mahon
  • Port Promowy Mahon

Terminal Promowy Mahon

Port w Mahon jest jednym z najgłębszych naturalnych portów na świecie. Przewoźnicy Balearia i Acciona Trasmediterranea zapewniają połączenia promowe do Mahon z głównego lądu Hiszpanii oraz z sąsiednich Wysp Balearskich Majorki, Ibizy i Formentery.

Dojazd do portu Mahon

Samochodem: terminal promowy leży na południowo - wschodnim wybrzeżu Minorki. Można tam dojechać trasą SR-1 z Ciutadella na północy wyspy. Alternatywnie do portu dowiezie was taksówka. Taryfy należą do najtańszych w Europie.

Autobusem: autobusy kursują kilka razy dziennie między największymi miastami, w tym do Mahonu.

Mahon Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Balearia

Moll del Cos Nou, s/n, Menorca, Balearics, 07701, Spain

Trasmediterranea

Muelle Comercial, s/n, C.P. 07701, Balearics

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi