Promy Mahart Passnave

Promy Mahart Passnave
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Mahart Passnave - trasy

Mahart Passnave jest najstarszym i największym przewoźnikiem promowym na Węgrzech. Operator oferuje rejsy rzeczne po Dunaju na trasie Wiedeń - Budapeszt między Austrią i Węgrami. Podróż statkiem z Wiednia trwa 5.5h a z Budapesztu 6.5h.

Operator przewozi wyłącznie pieszych pasażerów w sezonie od maja do września.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 15 minut przed odpłynięciem promu dla wszystkich pasażerów

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Mahart Passnave- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Mahart Passnave to czysta przyjemność

  Mahart Passnave - promy

  Mahart Passnave przewozi pasażerow wodolotami po Dunaju na trasie Wiedeń - Bratysława - Budapeszt. Z promu rozpościerają się wspaniale widoki na Dolinę Dunaju. Na pokładzie znajdują się podstawowe udogodnienia jak toalety, sklep - kawiarnia, taras. W restauracji można kupić dania z bufetu. Na prom mozna zabrac bez dodatkowych opłat bagaz podreczny (1x12kg, 55 cm x 45 cm x 25 cm) oraz bagaz rejestrowany (1X20kg).


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi