Port Promowy Lubeka

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Obecnie nie można kupić biletu do Lubeki na AFerry.pl. Skorzystaj z wyszukiwarki obok, aby znaleźć alternatywne połączenie.

Miasto Lubeka w Niemczech jest położone u ujścia rzeki Trave do Bałtyku. Lubeka była największym członkiem handlowej unii Hanzy. Zabytkowy zespól starego miasta został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, w tym ikoniczna Brama Holsztyńska, będąca częścią średniowiecznych fortyfikacji Lubeki.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Lubeka
  • Port Promowy Lubeka
  • Port Promowy Lubeka

Terminal Promowy Lubeka

Port promowy w Lubece znajduje się w dzielnicy Travemunde. Jest to największy port promowy na Bałtyku. Dawniej DFDS LISCO obsługiwał stąd połączenia do Rygi na Łotwie. Obecnie przewoźnik TT Line zapewnia przeprawy promowe do Trelleborga w Szwecji.

Dojazd do portu Lubeka

Samochodem: z Lubeki jedz trasa K25/ B75/ B104, potem skręć w Travemünder Landstrasse i kieruj się znakami na Lübeck-Travemünde / Fähre Skandinavienkai. Terminal promowy leży około 16km na północny - wschód od centrum Lubeki. Alternatywnie podążaj za znakami do portu na autostradzie A1. Dokladny adres portu:

    Zum Hafenplatz 1 D-23570 Lübeck-Travemünde..

    Pociągiem: niemiecka Kolej, Deutsche Bahn, zapewnia połączenie do terminalu do stacji Lübeck-Travemünde Skandinavienkai.

Lubeka Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi