Prom z Los Cristianos do Santa Cruz de la Palma

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 1
  2 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • 7 przejazdów tygodniowo
  3 h
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Los Cristianos do Santa Cruz de la Palma trasa promowa laczy Teneryfa z Wyspy Kanaryjskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 promowe - Fred Olsen i Naviera Armas. Oprócz porównania cen i czasu dla Los Cristianos do Santa Cruz de la Palma, pokazemy Ci równiez wyniki dla Santa Cruz de Tenerife do Santa Cruz de la Palma aby pomóc Ci dostac sie z Teneryfa do Wyspy Kanaryjskie w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Los Cristianos do Santa Cruz de la Palma

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Los Cristianos do Santa Cruz de la Palma. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Los Cristianos do Santa Cruz de la Palma jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Los Cristianos do Santa Cruz de la Palma.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Los Cristianos do Santa Cruz de la Palma jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 08 Nov 2017
  not particularly punctual
  • ship was a boneshaker, 1 hour delay on arrival (trip 5.30h instead of 4.30) very nice crew though.

   Opinia dodana przez Anon

 • 14 Feb 2017
  Promem bez stresów.
  • Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko działa bez zarzutu. Prom,odprawa,obsługa,katering - na dobrym poziomie.

   Opinia dodana przez MARIAN CZECH

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi