Port Promowy Los Cristianos

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do portu Los Cristianos na Teneryfie z Wyspy Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich.

Miasto Los Cristianos leży na południowo wybrzeżu wyspy Teneryfa. Specyficzny mikroklimat tego miejsca został rozpoznany pod koniec lat 60tych przez Szweda Bengt Rylander, który cierpiał na stwardnienie rozsiane. Czyste powietrze i słoneczna pogoda wpłynęły na jego powrót do zdrowia, po czym zaczął rekomendować ten resort wśród znajomych Szwedów. Jedna z głównych ulic w mieście to Avenida de Suecia (Aleja Szwecji) została nazwana na cześć pierwszych Szwedzkich turystów. Do dziś nie brakuje tu chętnych na wypoczynek z całej Europy na plażach z żółtym piaskiem, m.in na Playa de Los Cristianos. Warto zaznaczyć, że większość plaż na Teneryfie ma czarny wulkaniczny piasek.

W Los Cristianos blisko plaży i terminalu promowego znajdziemy bardzo urokliwy pub Sensual prowadzony przez Polaków. Super miejsce na tapas i relaks po przeprawie z La Gomera.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Teneryfa
  • Port Promowy Teneryfa
  • Port Promowy Teneryfa

Terminal Promowy Los Cristianos

Port znajduje się w południowej części miasta w Puerto Los Cristanos. Przewoźnik Fred Olsen oferuje stąd połączenia do portu San Sebastian na wyspie La Gomera oraz do Santa Cruz de la Plama na wyspie La Plama.

Dojazd do portu Los Cristianos

Samochodem: trasa FT-1 z innych zakątków wyspy.

Autobusem: przewoźnik Titsa oferuje komfortowe przejazdy autobusami na Teneryfie.

Los Cristianos Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Fred Olsen

Calle del Espigón, 38650 Muelle del Puerto de Los Cristianos en Arona., 38650, Canary Islands (Tenerife)

Naviera Armas

Estación Marítima de Los Cristianos, s/n, 38650 - Arona, Canary Islands (Tenerife)

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi