Promy Levante Ferries

Promy Levante Ferries
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Levante Ferries - trasy

Przewoźnik Levante Ferries oferuje przeprawy przez Morze Jońskie między Wyspami Jońskimi jak Zakintos, Itaka, Kyllini czy Kefalinia.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa pzynajmniej 30 minut przed odplywem dla pasazerow pieszych i 60 minut przed odplywem dla wszystkich innych pasazerow.

Trasy:
4
Najkrótsze przejście:
Killini - Zante
1 h 15 min
Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Levante Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Levante Ferries to czysta przyjemność

Levante Ferries - promy

Promy Levante Ferries zapewniają szybką i bezpieczną wyprawę przez Morze Jońskie zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych pasażerow. Klimatyzowany statek F/B Fior Di Levante posiada wiele udogodnień jak bary, TV, budy dla psów, komputery, WiFi lub taras z miejscami siedzącymi.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi