Promy LD Lines

Promy LD Lines
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

LD Lines - trasy

LD Lines to jeden z głównych przewoźników promowych na Kanale La Manche. Operator promowy zapewnia regularne połączenia między Francją i Anglią oraz Francją i Hiszpanią ,a także Anglią i Hiszpanią. Na AFerry.pl czekają na ciebie liczne promocje na trasach Newhaven - Dieppe i Gijon - Nantes, dzięki którym możesz kupić tani bilet na swoją podróż.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Minimalny czas odprawy to 90 minut dla wszystkich pasazerow.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy LD Lines- Trasy

  Oferty Specjalne

   Ostatnie zmiany

   Promy LD Lines przestały pływać na trasie Portsmouth - Le Havre.

   LD Lines tymczasowo zawiesiło połączenie promowe Gijon-St Nazaire.


   LD Lines - promy

   W barwach LD Lines pływają nowoczesne promy Norman Spirit i Norman Arrow na trasach Anglia - Francja. Statki te posiadają bardzo dobra bazę gastronomiczno - rozrywkową. W klasie biznes można skorzystać z połączenia internetowego WiFi. Warto też wykupić fotel rozkładany dla lepszego komfortu podroży.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

   Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota, jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem LD Lines. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

   Psy/koty muszą pozostać w pojeździe podczas całej przeprawy promowej. Pieszy pasażer musi trzymać zwierzątko we własnej klatce podczas rejsu. Maksymalnie 5 zwierząt na osobę.

   Pamiętaj, ze zabierając zwierzę domowe do lub z Wielkiej Brytanii na główny lad Europy, będziesz potrzebować specjalny paszport dla swojego ulubieńca zwany pet passport. Paszport ten nie jest wymagany, jeśli podróżujesz między Wielką Brytanią a Irlandią. Więcej informacji na naszej stronie Przewodnik o podróżach promowych z psem/ kotem do i z Wielkiej Brytanii.

   Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi