Port Promowy Las Palmas de Gran Canaria

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Las Palmas de Gran Canaria jest stolica Wysp Kanaryjskich położone na wyspie Gran Canaria. Jego kosmopolityczny charakter przejawia się w licznych muzeach sztuki, festiwalach (np. WOMAD (World Of Music, Art & Dance) i życiu nocnym. Turystów przyciąga tu jednak 5 bajecznych plaż, liczne place, kościoły i Bandama Caldera-kaldera wulkaniczna, którą można zobaczyć w przerwie między wylegiwaniem się nad oceanem.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Gran Canaria
  • Port Promowy Gran Canaria
  • Port Promowy Gran Canaria

Terminal Promowy Las Palmas de Gran Canaria

Do Portu Las Palmas kursują promy Acciona Trasmediterranea z głównego lądu Hiszpanii z Kadyksu (Kadyks) oraz przewoźnik Naviera Armas z Huelva.

Dojazd do portu Las Palmas de Gran Canaria

Samochodem: autostradą GC-1, która łączy Las Palmas z Puerto Rico na południu wyspy Gran Canaria.

Autobusem: Przewoźnik autobusowy Guaguas Municipales należy do najlepszych na Kanarach i w całej Hiszpanii. Bez problemu dowiezie cię w każdą wybraną cześć miasta, także do portu.

Las Palmas de Gran Canaria Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Naviera Armas

Plaza Mr. Jolly, s/n, C.P. 35008, Canary Islands

Trasmediterranea

Plaza Mr. Jolly, s/n, C.P. 35008, Canary Islands

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi