Port Promowy Lanta

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Wyspa Lanta/Ko Lanta Yai to wyspa w Tajlandii położna na Morzu Andamańskim. Lanta przyciąga turystów aż 9 piaszczystym plażami ciągnącymi sie wzdłuż wybrzeża. Lokalne rafy koralowe stwarzają idealne warunki do snorkeling i nurkowania. Hin Daeng i Hin Muang są w światowej czołówce najlepszych miejsc do uprawiania tej aktywności. W krajobrazie wyspy znajdziemy też pozostałości po antycznej tropikalnej dżungli, wspaniale do trekkingu. Ko Lanta oferuje wiele form aktywnego wypoczynku jak kajakarstwo, boks, lekcje gotowania czy łowienie ryb. Ekscytująca z pewnością będzie też przejażdżka na słoniu. Ważne: pora deszczowa występuje od maja do listopada.

  • Port Promowy Ko Lanta
  • Port Promowy Ko Lanta
  • Port Promowy Ko Lanta

Terminal promowy na wyspie Koh Lanta

Phuket Ferry obsługują przeprawy promowe z Lanta z terminalu Saladan Pier na wyspę Phi Phi/ Tonsai Pier. Saladan Pier leży na północno - zachodnim wybrzeżu wyspy.

Dojazd do portu Saladan Pier

Popularnym środkiem transportu są tutaj autobusy, pasażerskie pick up trucki - songthaew, motocykle lub taksówki.

Lanta Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Phuket Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 1, Saladan, Koh Lanta, Krabi, 81150, Thailand

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi