Promy LangelandsFærgen

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Przewoźnik promowy Langelandstrafikken zmienił nazwę na LangelandsFærgen.

LangelandsFærgen - trasy

Duński operator promowy LangelandsFærgen zapewnia połączenia promowe pomiędzy wyspami duńskimi Langeland i Lolland. Na AFerry.pl kupisz bilet na trasę Spodsbjerg do Tårs.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

  • Kup bilet na prom z LangelandsFærgen
  • Bezpieczna rezerwacja
  • Podróżuj komfortowo

Ostatnie zmiany

Przewoźnik promowy Langelandstrafikken zmienił nazwę na LangelandsFærgen.

LangelandsFærgen - promy

Pasażerow LangelandsFærgen pływają na promach M/V Frigg Sydfyen i M/V Odin Sydfyen. Ze względu na krótki czas przeprawy na statkach brakuje rozbudowanej bazy gastronomicznej i handlowej, jednakże wygodne siedzenia pozwolą na komfortową podróż i podziwianie widoków.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na AFerry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem LangelandsFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

Informacja o odprawie

odprawa konczy sie 15 minut przed planowanym odjazdem

wideo

Promy LangelandsFærgen YouTube wideo