Promy LANE Lines

Promy LANE Lines
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

LANE Lines - przewoźnik promowy

Grecki przewoźnik promowy Lane Lines jest znany ze swej gościnności na pokładach promów i oferuje liczne połączenia między wyspami na Morzu Egejskim oraz Wyspami Jońskimi a głównym lądem Grecji. Dzieki AFerry.pl możesz wyszukać, porównać i łatwo kupić bilet promowy na wybraną wyspę grecką, np. Santorini, Milos, Sikinos, Ios i wiele innych.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy LANE Lines- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z LANE Lines to czysta przyjemność

  Lane Lines - promy

  Flota Lane Lines posiada dwa ekskluzywne statki rejsowe Ierapetra L i Vitsentzos, na których znajdują się kasyna, dyskoteki, sklepy, restauracje i komfortowe kabiny.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi