Port Promowy La Ceiba

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

La Ceiba- Trasy

Miasto La Ceiba jest położone na północnym wybrzeżu Hondurasu nad Morzem Karaibskim. La Ceiba to turystyczna stolica państwa. Miasto oferuje podróżnym liczne parki (krajobrazowe, narodowe), rezerwaty, wypady na tropikalne wyspy, jak Roatan oraz atrakcyjne życie nocne. W maju odbywa się tutaj słynny festiwal Gran Carnaval Internacional de La Ceiba ku czci patrona Św. Izydora. Ulicami miasta przechodzą wówczas kolorowe parady. Warto odwiedzić tu także Park Narodowy Pico Bonito z pięknymi górami Nombre de Dios. Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością wybiorą się na rafting po rzece Río Cangrejal, który należy do jednych z najlepszych w Ameryce Środkowej.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy La Ceiba
  • Port Promowy La Ceiba
  • Port Promowy La Ceiba

Terminal Promowy La Ceiba

Przewoźnik Safe Way Maritime Transportation/ Roatan Island Ferry oferuje przeprawy promowe z La Ceiba na Wyspę Roatan w Hondurasie.

Dojazd do portu La Ceiba

Samochodem: terminal promowy Roatan Island Ferry znajduje się we wschodniej części miasta w głównym porcie zwanym Muelle de Cabotaje port. Przez La Ceiba przebiega trasa CA-13.

Transport publiczny: do portu można dojechać autobusem lub taksówką (10-20 min z dworca autobusowego Hedman Alas).

La Ceiba Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Roatan Island Ferry

Muelle De Cabotaje, Sector 3, La Ceiba, Honduras, , Honduras

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi