Port Promowy Kos

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Kos- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Kos to greckie miasto i wyspa o tej samej nazwie leżąca na Morzu Śródziemnym u wybrzeży Bodrum w Turcji. Jako popularne miejsce wypoczynku dla turystów znajdują się tu piękne plaże, kąpieliska, ulice pełne dyskotek, kawiarenek i sklepów oraz pozostałości po świetnej kulturze starożytnej Grecji. Wśród nich warto wspomnieć o ruinach światłymi Asklepiosa tuż obok miasta Kos lub ruinach antycznego gimnazjum. W mieście Kos narodził się wybitny fizyk i lekarz, Hipokrates.

 • Port Promowy Kos
 • Port Promowy Kos
 • Port Promowy Kos

Terminal Promowy Kos

Miasto Kos i port ulokowane są w północno - wschodniej części wyspy. Operator Blue Star Ferries zapewnia stąd połączenia do portów na sąsiadujących wyspach greckich Kalymnos, Leros, Lipsi, Mykonos, Patmos, Rodos, Symi, Syros oraz na główny ląd Grecji do Pireusu.

Dojazd do portu Kos

Samochodem: przez środek wyspy z północnego - wschodu na południowy - zachód wiedzie główna trasa z Kos do Kefalos.

Kos Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Blue Star Ferries

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece

Blue Star Ferries

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece

Dodekanisos Seaways

Akti Miaouli, Kos 85300, Greece

Dodecanese Flying Dolphins

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece

Opinie

 • 01 Sep 2014
  Bilet
  • Ważne aby pamiętać, że wydruk z internetu nie jest biletem. Trzeba odnaleźć punkt w porcie gdzie wymienia się go na bilet, właśnie.

   Opinia dodana przez JACEK KOZLINSKI

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi