Port Promowy Korčula

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Korčula to miasto i wyspa o tej samej nazwie położona na Morzu Adriatyckim w Chorwacji w regionie Dalmacja. Korčula jest po wyspie Krk najpopularniejszą wyspą na Adriatyku. Z miasta Korčula pochodziła rodzina znanego średniowiecznego podróżnika Marko Polo. Wyspa może poszczycić się piękną śródziemnomorską przyrodą, zabytkami oraz licznymi kultywowanymi do dziś tradycjami, mi.in. moreśka - taniec z szablami. Na wczasowiczów czekają też piękne plaże i ciepły klimat.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Korčula
 • Port Promowy Korčula
 • Port Promowy Korčula

Terminal Promowy Korčula

Terminal promowy Jadrolinija położony jest w mieście Korcula na wschodnim wybrzeżu i obsługuje pasażerow na chorwacką wyspę Mljet (Sobra) i Hvar (Stari Grad) oraz do chorwackich portów w Dubrowniku, Splitu i Rijeka. Przeprawa do Włoch trwa około 13 godzin.

Dojazd do portu Korčula

Samochodem: trasą 118 z miasta Velka Luka na zachodnim wybrzeżu wyspy.

Korcula Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Jadrolinija

Port Korèula, , 20260, Korèula, Croatia

Opinie

 • 12 Sep 2014
  acceptable
  • quality of the ship was terrible, specially for small kids

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi