Port Promowy Kłajpeda

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Klaipeda- Trasy

Miasto Kłajpeda jest położone na wschodnim wybrzeżu Litwy nad Bałtykiem. W krajobrazie Kłajpedy dominują nie tylko liczne historyczne budowle z 13 wieku, ale również dzieła współczesnej architektury. Wśród nich najbardziej znana jest Pilsotas, wieża z mieszkaniami. Dużą role w historii miasta odegrał Zakon Krzyżacki, po którym zostały tylko ruiny zamku. Poza tym liczne muzea, jak np. Kalvystės muziejus na pewno urozmaicą pobyt w Kłajpedzie.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Kłajpeda
  • Port Promowy Kłajpeda
  • Port Promowy Kłajpeda

Terminal Promowy Kłajpeda

Ważny port od początku swego istnienia w 13 wieku, jako że będąc na Szlaku Bursztynowym pełnił istotną role w handlu w Europie. Mimo swego położenia ten port nigdy nie zamarza. Dzisiaj Kłajpeda jest portem handlowo - pasażerskim. Operator DFDS Lisco odprawia stąd pasażerow udających się do niemieckiego portu w Kilonii. Poza tym istnieje tez polaczenie do szwedzkiego Karlshamn.

Dojazd do portu Kłajpeda

Samochodem: trasa E85 z Wilna, stolicy Litwy do Kłajpedy. W Kłajpedzie podążaj za znakami do portu.

Pociągiem/ autobusem: pociągi i autokary regularnie kursują z Wilna do Kłajpedy.

Klaipeda Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

DFDS LISCO

Central Klaipeda Terminal (CKT), Baltijos ave.40, LT-93239 Klaipeda, Lithuania

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi