Port Promowy Kilonia

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Kilonia- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Kilonia leży w północnych Niemczech nad Morzem Bałtyckim w południowo - wschodniej części Półwyspu Jutlandzkiego. Tradycyjnie Kilonia była znana jako główna siedziba niemieckiej marynarki wojennej. Obecnie słynie z nowoczesnej stoczni, gdzie buduje się statki według najnowszych technologii. Turystów na pewno zainteresuje to coroczny Kiloniaer Woche - największy na świecie festiwal żeglarski, podczas którego można zobaczyć kolekcje starych statków i łodzi. Z architektury na uwagę zasługuje budynek opery i katedra.

 • Port Promowy Kilonia
 • Port Promowy Kilonia
 • Port Promowy Kilonia

Terminal Promowy Kilonia

Przewoźnik Stena Line oferuje stąd połączenia do szwedzkiego Göteborg, DFDS Seaways obsługuje pasażerow udających się do Kłajpedy na Litwie, natomiast z Color Line można stąd popłynąć do Oslo w Norwegii. Przeprawy do powyższych portów odbywają się raz dziennie.

Dojazd do portu Kilonia

Samochodem: trasa E45 z Hamburga, a następnie skręć w A 215 w kierunki Kilonii i podążaj za znakami do portu.

Pociągiem: Niemiecka Kolej Deutsche Bahn zapewnia regularne kursy pociągów z Hamburga do Kilonii. Ze stacji kolejowej można zabrać taksówkę do terminalu.

Kilonia Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Color Line

Norwegenkai, Kiel-Gaarden, 24143, Germany

DFDS LISCO

Ostuferhafen 15, 24149 Kiel, Germany

Stena Line

Stena Line Scandinavia AB, Schwedenkai 1, D-24103, Germany

Opinie

 • 18 Oct 2012
  POLECAM
  • PODRÓŻ SUPER, PROM PRAWIE MARZENIE POLECAM WSZYSTKIM

   Opinia dodana przez TADEUSZ KOCZWARA

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi