Port Promowy Ketchikan

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Ketchikan leży na południowym wybrzeżu Alaski, USA na wyspie Revillagigedo Island. Okolica może poszczycić się dziewiczym krajobrazem, który przyciąga amatorów obcowania z naturą i nie tylko. Do głównych atrakcji należy tutaj mglisty Park Narodowy Misty Fiords National Monument z dużą populacją czarnych niedźwiedzi i grizzly oraz zachwycającym krajobrazem polodowcowym. Warto zobaczyć tutaj także piękne lasy w Tongass National Forest . W Ketchikan obejrzymy największą na świecie kolekcje slupów totemowych zrobionych przez lokalnych Indian z żywotnika olbrzymiego.

  • Port Promowy Ketchikan
  • Port Promowy Ketchikan
  • Port Promowy Ketchikan

Terminal promowy Ketchikan

Alaska Marine Highway System oferuje przeprawy promowe z Ketchikan do portu Bellingham w USA, Waszyngton, na Wyspę Kaien/ Prince Rupert w Kanadzie, Kolumbia Brytyjska oraz do portu Wrangell, Alaska.

Dojazd do portu Ketchikan

Port Ketchikan leży na północnym wybrzeżu miasta blisko Best Western Plus Landing Hotel.

Ketchikan Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Alaska Marine Highway System

2933 Tongass Ave, Ketchikan, AK 99901, United States

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi