Port Promowy Karlovassi

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Karlovassi- Trasy

Miasto Karlovassi leży w Grecji położone na wyspie Samos we północnej części Morza Egejskiego. Samos jest jednym z głównych ośrodków starożytnej kultury klasycznej, gdzie do tej pory można podziwiać budowle z tego okresu. Historia wyspy dostarcza nam informacji o narodzinach Hery i Pitagorasa. Ku czci wybitnego matematyka nazwano tu miejscowość Pythagorion, z licznymi zabytkami z kultury rzymskiej i tunelem Eupalinosa. Pythagorion wraz z pobliską świątynią Hery( Herajon) zostały wpisani na listę Światowego Dziedzictwa Unesco. Samo Karlovassi posiada budowle z czasów wielkiej produkcji tytoniu na wyspie oraz gmachy Uniwersytetu Egejskiego. Poza tym jak na każdej wyspie greckiej czeka tu na turystów krystaliczna woda i piękne plaże.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Karlovassi
  • Port Promowy Karlovassi
  • Port Promowy Karlovassi

Terminal Promowy Karlovassi

Port położony jest w północno - zachodniej części wyspy. Oprócz niego znajduje się tu również port w głównym ośrodku wyspy Samos, to znaczy miasto Samos. Do Karlovassi kursują liczne promy Blue Star Ferries z głównego lądu Grecji (Saloniki) oraz z okolicznych wysp: Chios, Kos, Rodos, Lesvos i Kalymnos.

Dojazd do portu Karlovassi

Samochodem: do portu łatwo dojechać z każdego zakątka wyspy.

Karlovassi Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi