Port Promowy Kagoshima

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Kagoshima- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Kagoshima położone jest na południowo - zachodnim wybrzeżu wyspy Kiusiu w Japonii. Turystów zainteresuje tutaj nowoczesne akwarium z widokiem na wulkan Sakurajima. Warto spróbować specjałów z lokalnej kuchni: kibi (mała lokalna ryba), tonkatsu (karmelizowana wieprzowina) lub karukan (słodkie placki z mąki ryzowej). Jest to też dobry punkt wypadowy na przeprawy promowe na wyspy w archipelagu Nansei.

  • Port Promowy Kagoshima
  • Port Promowy Kagoshima
  • Port Promowy Kagoshima

Terminal Promowy Kagoshima

Operator Marix Line oferuje połączenia promowe z Kagoshima na wyspy Nansei: Tokunoshima, Okinawa, Amami, Okinoerabu i Yoron w Japonii. Natomiast przewoźnik Ferry Sunflower kursuje stąd do Osaki.

Dojazd do portu Kagoshima

Łatwy dojazd do portu z różnych części wyspy Kiusiu. Dobre połączenie kolejowe (Shinkansen) i drogowe. Port leży na południowo - zachodnim wybrzeżu.

Kagoshima Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

A Line Ferry

Jonancho 45-1, Kagoshimashi, Kagoshima, 892-0835, Japan

Marix Line

892-0835 Jyonan cho 45-1, Kagoshima shi, Kagoshima ken, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Ibusuki - Minato 4-1274-15, Minato, Ibusuki, 891-0405, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Ibusuki - Minato 4-1274-15, Minato, Ibusuki, 891-0405, Japan

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi