Port Promowy Jeju (Czedżu)

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Jeju to port na północnym wybrzeżu wyspy o tej samej nazwie. Wyspa Jeju (UNESCO) jest popularną destynacją wakacyjną dla Koreańczyków i nie tylko. Ze względu na swój malowniczy krajobraz często nazywana jest Koreańskimi Hawajami. Ostatnio została zaliczona do 7 współczesnych cudów świata . W centralnej części leży wulkan Halla-san, 1950 m n.p.m., który jest najwyższą górą w całej Korei. Na uwagę zasługuje także rzeźba kamienny dziadek, wykonana z bloku lawy. Warto zwiedzić Manjanggul 7 km jaskinie lawową oraz ogród botaniczny Yeomiji Botanic Garden, podobno najpiękniejszy w całej Azji.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Jeju (Czedżu)
  • Port Promowy Jeju (Czedżu)
  • Port Promowy Jeju (Czedżu)

Terminal Promowy Jeju

Operator Hanil Express oferuje połączenia promowe z Jeju na wyspy Wando i Chuja.

Dojazd do portu Jeju

Miasto Jeju ma dobra siec miejsc autobusów. Jeśli podróżujesz do portu z innych części wyspy najlepiej wziąć taksówkę lub wynająć samochód. Port leży na środkowo - północnym wybrzeżu.

Jeju Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Hanil Express

918-31 Geonip-dong, Cheju, Jeju-do, South Korea

SeaWorld Express Ferries

918-31 Geonip-dong, Cheju, Jeju-do, South Korea

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi