Promy Isle of Man Steam Packet

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Isle of Man Steam Packet - trasy

Isle of Man Steam Packet jest najstarszym, działającym nieustannie przewoźnikiem promowy założonym w 1830 roku. Obsługuje on połączenia promowe przez Morze Irlandzkie na Wyspę Man z Irlandii i Wielkiej Brytanii. Na AFerry.pl kupisz bilety na Wyspę Man z Isle of Man Steam Packet z angielskich portów: Liverpool i Heysham oraz z irlandzkich portów: Belfast, Dublin i Larne.

Przeprawy promowe z Isle of Man Steam Packet są popularne przede wszystkim na przełomie maja i czerwca z powodu corocznego rajdu Isle of Man TT. Fani sportów motocyklowych, motocykliści i nie tylko zjeżdżają tutaj tłumnie w tym czasie z całej Europy. AFerry.pl zaleca zakup biletu promowego na przeprawy na Wyspę Man w okresie trwania rajud TT nawet z rocznym wyprzedzeniem.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 45 minut przed odplywem promu dla pasazerow pieszych i 60 minut przed odplywem dla wszystkich innych pasazerow.

Trasy:
8
Najkrótsze przejście:
Douglas - Liverpool
2 h 45 min
Najpopularniejsza trasa:

promy Isle of Man Steam Packet- Trasy

Oferty Specjalne

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Isle of Man Steam Packet to czysta przyjemność

Isle of Man Steam Packet - promy

Nowoczesna flota Isle of Man Steam Packet wyposażona jest w bardzo szybkie promy, które gwarantują komfortową przeprawę. Podczas rejsu możesz dokonać zakupów, wypocząć i dobrze zjeść. Na trasie z Heysham pływa Ben my Chree, a na pozostałych szybki katamaran Manannan.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

promy Isle of Man Steam Packet YouTube wideo

Opinie

 • 17 Jul 2014
  Podróż bez zastrzeżeń
  • Lubię morze, więc każda taka przeprawa jest dla mnie atrakcją, jakkolwiek jako astmatykowi trochę trudno wdrapywać się po dużej liczbie schodków, a wiadomo, że schodzenie nie jest znowu aż taką przyjemnością.

   Opinia dodana przez Lechoslaw Cichowski

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi