Promy Ishigaki Dream Tours

Promy Ishigaki Dream Tours
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Ishigaki Dream Tours - trasy

Przewoźnik Ishigaki Dream Tours oferuje połączenia promowe między wyspami (Hatoma, Ishigaki, Iriomote, Kohama, Kuroshima i Taketomi) w archipelagu Wysp Południowo - Zachodnich, zwanych wyspami Yaeyama w Japonii. Rajskie wyspy Yaeyama są najbardziej wysuniętymi na południe wyspami w Kraku Kwitnącej Wiśni i najbardziej oddalone od głównych wysp Japonii.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas przepraw promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 30 minut przed odpłynięciem promu dla wszystkich pasażerow

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Ishigaki Dream Tours- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Ishigaki Dream Tours to czysta przyjemność

  Ishigaki Dream Tours - promy

  Przewoźnik posiada nowoczesne statki, których konstrukcja zapobiega chorobie morskiej. Poza tym niektóre z nich mają szklane dno doskonale do obserwacji flory i fauny morskiej.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi