Irish Ferries

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Wszystkie ceny i najtańsze oferty w Irish Ferries!

'))">Zarezerwuj ofertę

Regulamin

Wszystkie oferty
Tylko nowe rezerwacje. Wszystkie oferty zależą od dostępności. Obowiązują standardowe warunki i postanowienia. Mogą obowiązywać opłaty za zmiany, a w przypadku niektórych rodzajów kart obowiązują opłaty za kartę. Wszystkie daty odnoszą się do bieżącego roku, chyba że podano inaczej. Podane ceny pochodzą wyłącznie z cen i mogą ulec zmianie. Podane ceny są oparte na standardowym pomiarze pojazdu dla każdego operatora promowego. Oferty mogą zostać wycofane w dowolnym momencie.

10% zniżki dla ptaków z pierwszego lotu na Dublin dla France Motorist Fares w 2019 roku
Tylko nowe rezerwacje. W zależności od dostępności. Nie obejmuje: towarów, rowerów, pasażerów pieszych, mostów lądowych. W zależności od dostępności. Ta oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie.Kup bilet na promy do Irlandii, Francji i Wielkiej Brytanii z Irish Ferries - Dublin, Holyhead, Pembroke, Rosslare. Cherbourg

Irish Ferries - trasy

Irish Ferries jest wiodącym armatorem irlandzkim obsługujących połączenia z Irlandii do Francji i Wielkiej Brytanii. Dzięki AFerry.pl kupisz bilety na popularne trasy do Irlandii z Wielkiej Brytanii: Holyhead - Dublin, Pembroke - Rosslare lub bezpośrednio z Francji: Cherbourg/ Roscoff - Rosslare oraz Cherbourg - Dublin.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.


Promy Irish Ferries- Trasy

Ostatnie zmiany

Nowe bezpośrednie połączenie Irish Ferries między Francją i Irlandią na trasie Cherbourg - Dublin w 2014. Bilety już w sprzedaży na przeprawy od 18 stycznia. Rejsy statkiem Epsilon będą odbywać się raz w tygodniu w weekendy.

Irish Ferries - promy

Armator zapewnia pasażerom komfortowa podróż na doskonale wyposażonych promach, w tym na Ulysses. Statki posiadają bardzo dobrą bazę gastronomiczną, noclegową i handlową oraz DARMOWE WI-FI na wszystkich trasach. Na pokładach tych promów można za darmo i bez problemów zabrać swoich czworonożnych ulubieńców. Psy w porównaniu do innych przewoźników nie wymagają specjalnego "paszportu dla psa" lub specjalnych szczepień.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem Irish Ferries. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerów i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zwierzęta domowe podróżują w specjalnych budach na promach Irish Ferries. Wyposaż swojego ulubieńca w jego zabawki i mate do leżenia, aby czul się komfortowo podczas całej podroży. Zwierzęta nie mogą podróżować z Irish Ferries na trasie Rosslare - Cherbourg.

Pamiętaj, ze zabierając zwierzę domowe do lub z Wielkiej Brytanii na główny ląd Europy, będziesz potrzebować specjalny paszport dla swojego ulubieńca zwany pet passport. Paszport ten nie jest wymagany jeśli podróżujesz między Wielką Brytanią a Irlandią. Więcej informacji na naszej stronie Przewodnik o podróżach promowych z psem/ kotem do i z Wielkiej Brytanii.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 32 opini
Promy Irish Ferries

Promy Irish Ferries - Porty

Francja

 • Cherbourg

  - Adres portu: Gare Maritime
  50100 Cherbourg
  France

  Port Cherbourg

Irlandia

 • Dublin

  - Adres portu: Terminal Road South, Dublin City
  Dublin 1
  Republic of Ireland

  Port Dublin

 • Rosslare

  - Adres portu: Rosslare Harbour
  Co. Wexford
  Republic of Ireland

  Port Rosslare

Walia

 • Holyhead

  - Adres portu: Salt Island, Gwynedd, North Wales
  LL65 1DR
  United Kingdom

  Port Holyhead

 • Pembroke

  - Adres portu: Pembroke Dock, Pembrokeshire
  SA72 6UF
  United Kingdom

  Port Pembroke

wideo

Promy Irish Ferries YouTube wideo

Opinie

 • 23 Jan 2019
  Wszystko perfekt
  • Wszystko było super mogło byc trochę taniej.

   Opinia dodana przez Thomas

 • 17 Dec 2018
  B.pozytywne wrażenia
  • zgodnie z moimi oczekiwaniami

   Opinia dodana przez TADEUSZ KOZANECKI

 • 13 Jul 2018
  Excellent
  • Excellent

   Opinia dodana przez Anon

 • 25 May 2018
  Irish
  • Lol

   Opinia dodana przez Anon

 • 09 Dec 2017
  brac przyklad...
  • Profesjonalna,kompetentna obsada statku.Mili,sympatyczni,gotowi pomoc.Odprawa szybka i sprawna.Statek czysty.W czasie trwania rejsu,otwarte bary i miejsca zabaw dla dzieci.cena adekwatna do komfortu. Polecam.

   Opinia dodana przez LESZEK FARIAN