Irish Ferries

Promy Irish Ferries
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Irish Ferries - trasy

Irish Ferries jest wiodącym armatorem irlandzkim obsługujących połączenia z Irlandii do Francji i Wielkiej Brytanii. Dzięki AFerry.pl kupisz bilety na popularne trasy do Irlandii z Wielkiej Brytanii: Holyhead - Dublin, Pembroke - Rosslare lub bezpośrednio z Francji: Cherbourg/ Roscoff - Rosslare oraz Cherbourg - Dublin.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych.

Przegląd

Trasy:
6
Najkrótsze przejście:
Dublin - Holyhead
3 h 25 min
Najpopularniejsza trasa:
Dublin - Cherbourg
Najtańsze:
Dublin - Cherbourg
885 zł*
*Cena dla:
  • Samochód osobowy + 1
  • Zarezerwowany : środa, 21 października 2020
  • Podróż: czwartek, 29 października 2020

Oferty Specjalne

Promy Irish Ferries- Trasy

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Dublin - Cherbourg
(Irish Ferries)
885 zł
  • Zarezerwowany : środa, 21 października 2020
  • Podróż: czwartek, 29 października 2020 (W jedną stronę)
  • Samochód osobowy + 1
  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Irish Ferries to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

Nowe bezpośrednie połączenie Irish Ferries między Francją i Irlandią na trasie Cherbourg - Dublin w 2014. Bilety już w sprzedaży na przeprawy od 18 stycznia. Rejsy statkiem Epsilon będą odbywać się raz w tygodniu w weekendy.

Irish Ferries - promy

Armator zapewnia pasażerom komfortowa podróż na doskonale wyposażonych promach, w tym na Ulysses. Statki posiadają bardzo dobrą bazę gastronomiczną, noclegową i handlową oraz DARMOWE WI-FI na wszystkich trasach. Na pokładach tych promów można za darmo i bez problemów zabrać swoich czworonożnych ulubieńców. Psy w porównaniu do innych przewoźników nie wymagają specjalnego "paszportu dla psa" lub specjalnych szczepień.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem Irish Ferries. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerów i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zwierzęta domowe podróżują w specjalnych budach na promach Irish Ferries. Wyposaż swojego ulubieńca w jego zabawki i mate do leżenia, aby czul się komfortowo podczas całej podroży. Zwierzęta nie mogą podróżować z Irish Ferries na trasie Rosslare - Cherbourg.

Pamiętaj, ze zabierając zwierzę domowe do lub z Wielkiej Brytanii na główny ląd Europy, będziesz potrzebować specjalny paszport dla swojego ulubieńca zwany pet passport. Paszport ten nie jest wymagany jeśli podróżujesz między Wielką Brytanią a Irlandią. Więcej informacji na naszej stronie Przewodnik o podróżach promowych z psem/ kotem do i z Wielkiej Brytanii.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi