Promy Interislander

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Interislander - trasy

Operator promowy Interislander kursuje przez Cieśninę Cooka między Wyspa Północną i Południową w Nowej Zelandii. Podróż na trasie Wellington - Picton zajmuje ok. 3 godzin i nazywana jest jedną z najbardziej malowniczych przepraw promowych na świecie. Przewoźnik oferuje aż do 6 połączeń dziennie. Sprawdź też promocje na te trasy na Aferry.pl!

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 45 minut przed odplywem promu dla pasazerow pieszych i 60 minut przed odplywem dla wszystkich innych pasazerow.

Trasy:
2
Najkrótsze przejście:
Picton - Wellington
3 h 10 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy Interislander- Trasy

Promy Interislander - Porty

Nowa Zelandia

 • Picton

  - Adres portu: Auckland Street
  Central Picton
  New Zealand

  Port Picton

 • Wellington

  - Adres portu: Wellington Terminal, 1 Aotea Quay
  Wellington 6011
  New Zealand

  Port Wellington

Oferty Specjalne

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Interislander to czysta przyjemność

Interislander - promy

Flota Interislander liczy 3 statki w tym Arahura, Aratere, Kaitaki.Na pokładach znajduje się szeroki wachlarz usług, które umilą niezapomniany rejs.

Użyteczne informacje

Firmy Avis, Budget, Europcar, Hertz i Thrifty, wypożyczające samochody, nie zezwalają na przeprawę swoich samochodów z Interislander. Oddziały w/w wypożyczalni znajdują się w portach w Wellingtonie i Picton, dlatego nie ma potrzeby ich przewozu między wyspami.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Interislander YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi