Promy Hovertravel

Promy Hovertravel
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Hovertravel - trasy

Hovertravel oferuje bardzo szybkie połączenia przez cieśninę Solent na trasie Southsea (Portsmouth) - Ryde (Wyspa Wight) w południowej części Anglii. Dzięki AFerry.pl kupisz tani bilet na promy na malownicza Wyspę Wight z Hovertravel.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa konczy sie 5 minut przed planowanym odjazdem

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Hovertravel- Trasy

  Oferty Specjalne

   Hovertravel - promy

   Flota Hovertravel składa się z ultra - szybkich katamaranów (poduszkowców), mogących pomieścić aż do 130 pasażerow. Hovertravel obsługuję wyłącznie pieszych pasażerow. Jest to najstarszy przewoźnik na świecie oferujący rejsy poduszkowcami.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   wideo

   Promy Hovertravel YouTube wideo

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi