Port Promowy Hong Kong

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Hong Kong to specjalny region administracyjny Chin położony na południowym wybrzeżu kraju u ujścia rzeki Perłowej do Morza Południowochińskiego. Do lipca 1997 należał do Wielkiej Brytanii. Obszar Hong Kongu jest silnie zurbanizowany, ale stara się promować ochronę środowiska. W 2011 na listę UNESCO trafił geopark Hong Kong National Geopark. Panuje tutaj wilgotny klimat subtropikalny i latem możemy się tu spodziewać tajfunów. Do głównych atrakcji turystycznych należy tutaj świątynia Wong Tai Sin Temple lub drapacze chmur, np. główny budynek banku HSBC. Skyline Hong Kongu należy do najlepszych na świecie. Klika wieżowców na wybrzeżu Victoria Harbour codziennie bierze udział w Symfonii świateł, który obecnie jest największym festiwalem dźwięku i światła na świecie. W Hong Kongu mieści się dużo szkól wschodnich sztuk walki. To właśnie z tego miasta pochodzi Jackie Chan I Bruce Lee.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Hong Kong
  • Port Promowy Hong Kong
  • Port Promowy Hong Kong

Terminal Promowy Hong Kong-Macau Ferry Terminal

Operator Turbojet Hong Kong oferuje połączenia promowe do Hong Kongu z Macao.

Dojazd do portu Hong Kong-Macau Ferry Terminal

Port w Hong Kongu należy do najbardziej ruchliwych na świecie. Jest położony między Central oraz Sheung Wan (Shop G02, Shun Tak Centre) na północnym wybrzeżu wyspy Hong Kong.

Hong Kong Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Turbojet Hong Kong

3/F Shun Tak Centre, 200 Connaught Road Central, Sheung Wan, Hong Kong

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi