Port Promowy Heysham

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Heysham- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Heysham jest położone jest w zachodniej części Anglii nad Zatoką Morecambe. Ta duża nadmorska wioska leży w granicach Lancaster. Jej znakiem rozpoznawczym sa dwie nuklearne stacje zasilania. Z czasów historycznych zachowały się tu kamienne groby i ruiny kaplicy Św. Patryka. w samym Lancaster warto zobaczyć zamek i mauzoleum Ashtona.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Douglas - Heysham
(Isle of Man Steam Packet)
207 zł
  • Zarezerwowany : piątek, 11 września 2020
  • Podróż: poniedziałek, 28 września 2020 (W jedną stronę)
  • 1 Dorosli (Pieszy pasazer)
  • Port Promowy Heysham
  • Port Promowy Heysham
  • Port Promowy Heysham

Terminal Promowy Heysham

Port został wybudowany w 1900 roku w zachodniej części wioski. Obsługą pasażerską i frachtową zajmuje się tu firma Isle of Man Steam Packet, która oferuje polaczenia na Wyspę Man.

Dojazd do portu Heysham

Samochodem: Jadąc trasą zjedź J34 i podążaj A589 do Morecambe i Heysham przez 6 km. Na drugim rondzie weź A683 do Heysham i podążaj za znakami do portu.

Pociągiem/ autobusem: autobusy Stagecoach Ribble kursują z ulicy Combermere Road w Heysham. Podróż do terminalu trwa ok. 10 minut. W pobliżu znajduje się też stacja kolejowa, skąd można dojechać do Leeds, Preston.

Heysham Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Isle of Man Steam Packet

Passenger Terminal, South Quay, Heysham, Lancashire, LA3 2XE, United Kingdom

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi