Port Promowy Helsingborg

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Helsingborg leży w południowej Szwecji nad cieśniną Sund. Znane jako perła Sundu. Helsingborg szczyci się przepięknym wybrzeżem, plażami oraz zabytkami kultury i historii. Na główną uwagę zasługuje piękny ratusz lub Kärnan, średniowieczna wieża obronna. Milo śnicy aktywnego wypoczynku na pewno również znajdą coś dla siebie na malowniczym wybrzeżu miasta.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Helsingborg
  • Port Promowy Helsingborg
  • Port Promowy Helsingborg

Terminal Promowy Helsingborg

Jeden z największych portów w Europie. Linie Scandlines obsługują tu pasażerow udających się do duńskiego Helsingor, niemieckiego Rostock i Puttgarden.

Dojazd do portu Helsingborg

Samochodem: autostrady E4 i E6 łączą Helsingoborg z resztą Skandynawii i Europy. Zjedź z autostrady na południu Helsingoborgu i podążaj za znakami na FärjaOslo.

Pociągiem: Do Helsingoborga można dojechać pociągiem z Hamburga, Oslo, Sztokholmu oraz Gothenburga. Lokalne linie kolejowe kursują też do mniejszych miast w regionie.

Autobusem: Linie autobusowe Swebus zapewniają ekspresowy kurs do Jönköping, Halmstad, Kristiansand, Gothenburg, Sztokholmu i do Kopenhagi w Danii. Natomiast linie Skånetrafiken zapewniają lokalne połączenia.

Helsingborg Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Scandlines

Bredgatan, 25278 Helsingborg, Sweden

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi